Wisseling van de wacht.

 

 

Zoals iedereen zo langzamerhand wel zal weten heeft onze voorzitter Joop Wellen te kennen gegeven na 9 jaar voorzitterschap, en in totaal 12 jaar bestuurslid te zijn geweest om te stoppen en een ander de kar maar eens te laten trekken. Als bestuur kunnen wij niet anders dan deze wens respecteren, alhoewel wij hem maar node laten gaan. Dit betekende wel dat we op zoek moesten naar een waardige vervanger. De laatste tijd wordt veel gespeculeerd over de opvolging, reden voor het bestuur om jullie nu al kennis te laten nemen van het voorstel om Arjen van der Meer als vervanger voor te dragen. Een en ander dient natuurlijk door de Algemene Ledenvergadering te worden geaccordeerd, waarbij tevens tegenkandidaten kunnen worden voorgesteld. Wij hopen dat deze kandidaat net zo enthousiast wordt gesteund door de rest van de club als door het bestuur.

 

Onze clubtrainer André de Rooij heeft aangegeven dat hij per week nog een drietal uren les geeft bij onze club. Dit betekent dat André op woensdagmiddag van 15.00u.-17.00u. en op donderdag van 19.00u.-20.00u. gebruik maakt van baan 3 Amelte. Deze baan is dus op genoemde tijden niet beschikbaar voor recreatief tennissen.

 

Het Bestuur